Indirect Clearing

Biuro Maklerskie Banku Handlowego oferuje usługę Indirect Clearing dla klientów profesjonalnych.

Biuro Maklerskie Banku Handlowego umożliwia świadczenie usług w zakresie rozliczeń pośrednich (Indirect Clearing) dla swych klientów w odniesieniu do derywatów znajdujących się w obrocie na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

wersja polska

DMBH enables provision of Indirect Clearing services by its clients in respect to derivative contracts traded on the Warsaw Stock Exchange.

english version
Pakiety Akcji

Biuro Maklerskie Banku Handlowego oferuje obsługę klientów profesjonalnych poprzez Biuro Klientów Instytucjonalnych.

Biuro Klientów Instytucjonalnych na zlecenie klienta również pośredniczy w sprzedaży pakietów akcji w odpowiedzi na publiczne wezwania do sprzedaży akcji.
W zakresie usług świadczonych przez Biuro Maklerskie Citi Handlowego leży także pośrednictwo w zakupie znacznych pakietów akcji w ramach publicznego wezwania do sprzedaży akcji lub przymusowego wykupu akcji.

Dowiedz się więcej
Rynek Wtórny

Rynek Wtórny

Pośrednictwo w obrocie na rynku wtórnym to główny przedmiot działalności BKI, w ramach którego klientom świadczone są usługi przy zachowaniu wielu udogodnień:

Dowiedz się więcej
Rynki Zagraniczne

Wykonywanie zleceń na zagranicznych rynkach regulowanych

Biuro Maklerskie Banku Handlowego współpracuje z wieloma czołowymi instytucjami zagranicznymi zapewniającymi wysoki poziom obsługi oraz bezpieczeństwo obrotu.

Dowiedz się więcej
Research

Rynki finansowe okiem specjalistów

Dedykowane raporty i analizy, które w przystępny sposób wyjaśniają zawiłości rynków finansowych, prezentują ocenę najważniejszych wydarzeń rynkowych zarówno w Polsce jak i zagranicą, a także oczekiwania odnośnie rozwoju sytuacji.

Dowiedz się więcej
Dowiedz się jak strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki.