Otwórz konto Citigold


Skorzystaj z 6-miesięcznych lokat na 7.8% nawet do 2,4 mln PLN i oszczędzaj więcej.

Więcej


Oferta dla nowych Klientów, ważna do 7.01.2023.

CITIGOLD. SUKCES NA TWOICH WARUNKACH.

W Citigold Ty wyznaczasz cele, a my wspieramy Cię poprzez:

DORADZTWO

Rzetelna informacja o rynkach

Jako Klient Citigold zyskujesz dostęp do bezpłatnej usługi Doradztwa Inwestycyjnego, dzięki której zbudujesz portfel inwestycyjny dopasowany do Twoich potrzeb i planów.

Dowiedz się więcej
ANALIZY

Rynki finansowe okiem specjalistów

Dedykowane raporty i analizy, które w przystępny sposób wyjaśniają zawiłości rynków finansowych, prezentują ocenę najważniejszych wydarzeń rynkowych zarówno w Polsce jak i zagranicą, a także oczekiwania odnośnie rozwoju sytuacji.

Dowiedz się więcej
ZESPÓŁ EKSPERTÓW

Profesjonalne wsparcie w decyzjach finansowych

W realizacji Twoich celów finansowych wspiera Cię Osobisty Opiekun oraz zespół ekspertów, w tym Menadżer ds. Inwestycji, Ekspert ds. rynku walutowego, Menadżer ds. ubezpieczeń, Specjalista ds. kredytów hipotecznych.

Dowiedz się więcej
GLOBALNE PRZYWILEJE

Bankowość bez granic

Bez względu na to czy jesteś podróżnikiem, czy obywatelem świata - dzięki globalnej obecności Citi bankowość przestaje mieć granice. Nieważne, czy podróżujesz służbowo, czy wyjeżdżasz na wakacje, przeprowadzasz się za granicę, czy chcesz inwestować na światowych rynkach - zawsze jesteś Klientem Citigold.

Dowiedz się więcej
WYJĄTKOWE PRODUKTY

Oferta dostosowana do potrzeb

W zależności od Twoich celów i potrzeb, z kontem Citigold zyskujesz dostęp do szerokiej palety produktów finansowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych na preferencyjnych warunkach.

Dowiedz się więcej
Webinarium: Jak dbać o bezpieczeństwo w sieci?
Webinarium odbędzie się w czwartek, 8 grudnia, godz. 20:15.
Webinarium: Jak dbać o bezpieczeństwo w sieci?
Webinarium odbędzie się w czwartek, 8 grudnia, godz. 20:15.
Dowiedz się jak strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki.