Od teraz przydatne informacje, wskazówki i porady na temat bezpieczeństwa w sieci i nie tylko co miesiąc na blogu Citi Handlowy. Sprawdź tutaj.
Bezpieczna bankowość z Citi Handlowy

Quiz na temat bezpiecznej bankowości online

Czy korzystając z bankowości online sprawdzasz, czy strona banku jest prawdziwa, a Twoje połączenie bezpieczne? Czy wiesz, na co należy zwracać uwagę logując się do systemu transakcyjnego? Rozwiąż nasz interaktywny quiz i sprawdź stan swojej wiedzy z zakresu bezpiecznej bankowości elektronicznej.

Sprawdź

Usługa SMS „Potwierdź transakcję”

Zostaniesz poinformowany SMSem o transakcji, która z punktu widzenia Banku może być podejrzana. Usługa obejmuje transakcje na Twoich kartach debetowych i kredytowych. SMS zostanie nadany z numeru: +48 607 521 371 i poza odpowiedzią typu “1” bądź “2” Bank nie będzie prosił o podanie żadnych Twoich danych, czy informacji o posiadanej karcie, ani wymagał instalacji jakiegokolwiek oprogramowania.

Bezpieczne OnlineBanking z Citi Handlowy

Bezpieczne i poufne płatności z Apple Pay.

Podczas zakupów Apple Pay wykorzystuje numer przypisany konkretnemu urządzeniu i unikalny kod transakcji. Pełny numer karty nigdy nie jest przechowywany w urządzeniu ani na serwerach Apple i nie może być udostępniany sprzedawcom. Apple Pay nie zachowuje danych o transakcjach, które dałoby się powiązać z Twoją tożsamością, zatem wszystkich zakupów dokonujesz całkowicie poufnie.

Sprawdź szczegóły

Usługa Google Pay

Od niedawna Citi Handlowy dołączył do grona banków wspierających aplikację Google Pay. Google Pay to nie tylko wygoda płatności, ale również bezpieczeństwo Twoich finansów. Poniżej wyjaśniamy dlaczego aplikacja Google Pay jest bezpieczna.

Dowiedz się więcej

Portfel Masterpass™

Masterpass to portfel elektroniczny, który pozwala Ci w szybki sposób dokonać płatności internetowych. Dzięki możliwości bezpiecznego zapisania danych płatniczych i adresowych w cyfrowym portfelu, nie musisz podawać ich za każdym razem, gdy płacisz za zakupy w sklepach internetowych. Numer karty, jej datę ważności oraz kod CVC2/CVV2 podajemy w Masterpass tylko raz (przy rejestracji), co zmniejsza ryzyko przechwycenia wrażliwych danych.

Dowiedz się więcej
Bezpieczne OnlineBanking z Citi Handlowy

Aktualności

Dowiedz się, co ważnego mamy Ci do powiedzenia i poznaj zasady bezpiecznych zakupów online.

Dowiedz się więcej
Bezpieczna bankowość z Citi Handlowy

Ostrzeżenia od Citi Handlowy

Bądź na bieżąco z zagrożeniami w sieci i dowiedz się, jak możesz samodzielnie eliminować niektóre z tych zagrożeń. Tutaj dowiesz się również, jak rozpoznać, czy e-mail lub SMS, który otrzymałeś jako pochodzący od Citi Handlowy, jest prawdziwy.

Dowiedz się więcej
Bezpieczne OnlineBanking z Citi Handlowy

Jak Citi Handlowy chroni Ciebie

Dowiedz się jak Citi Handlowy dba o bezpieczeństwo Twoich finansów na każdym etapie interakcji znami.

Dowiedz się więcej
Cyfrowa ochrona bankowa w Citi Handlowy

Jak Ty możesz chronić siebie

Bezpieczeństwo Twoich finansów zależy także od Ciebie! Poznaj sposoby bezpiecznej bankowości elektronicznej i dowiedz się, jak możesz zabezpieczyć swoje urządzenie.

Dowiedz się więcej
Bezpieczeństwo bankowe z Citi Handlowy

Więcej o bezpieczeństwie

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o bezpiecznej bankowości? Trafiłeś we właściwe miejsce!

Dowiedz się więcej

Zauważyłeś coś podejrzanego? Zadzwoń: (+48) 22 692 2484 Twoje bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem!

Dowiedz się jak strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki.