Konto bankowe

Zarządzaj wygodnie swoimi finansami z Kontem Osobistym Citi Handlowy.

Dlaczego warto posiadać konto bankowe w Citi Handlowy?

 • 13 kont walutowych
 • Jedna karta do konta z usługą wielowalutową
 • Atrakcyjne kursy wymiany oraz zaawansowane zlecenia walutowe w Citi Kantor
 • Dodatkowe środki z Linią Kredytową - 0% odsetek, jeśli korzystasz z Linii Kredytowej do 7 dni w miesiącu
 • Rabaty do 50% w programie Citi Specials, w tym zniżka 10% lub niespodzianka w restauracjach Citi Specials
 • Nagrody za transakcje z programem Mastercard® Bezcenne® Chwile
 • Dostęp do przedsprzedaży biletów na koncerty największych gwiazd
 • Płatności w telefonie z Google Pay, Apple Pay i BLIK
Wybierz ofertę

Skorzystaj z oferty specjalnej i dołącz do posiadaczy
naszego Konta Osobistego


Konta bankowe w Citi Handlowy

Konto CitiKonto

Konto dla każdego

Codzienna bankowość za 0 zł, w tym:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę do konta z usługą wielowalutową
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi
 • 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu
 • 0 zł za przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile
 • 0 zł za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu

Konto Citigold

Konto z profesjonalnym doradztwem

 • Profesjonalna pomoc w osiągnięciu celu - dostęp do bezpłatnej usługi Doradztwa Inwestycyjnego
 • Analizy i rzetelna informacja o rynkach, dostęp do dedykowanych raportów.
 • Profesjonalne wsparcie w decyzjach finansowych. W realizacji Twoich celów finansowych wspiera Cię Osobisty Opiekun oraz zespół ekspertów.
 • Globalne przywileje. Dzięki globalnej obecności Citi bankowość przestaje mieć granice. Nieważne, czy podróżujesz służbowo, czy wyjeżdżasz na wakacje, przeprowadzasz się za granicę, czy chcesz inwestować na światowych rynkach - zawsze jesteś Klientem Citigold.

Citigold Private Client

Konto na najwyższym poziomie

 • Wysoko wykwalifikowany i doświadczony zespół ekspercki z 6 różnych dziedzin świata finansów na czele z Osobistym Opiekunem wyszkolonym przez Citi | Wharton Global Wealth Institute.
 • Szeroki zakres produktów bankowych z obszarów inwestycji, ubezpieczeń, rozwiązań hipotecznych oraz walutowych na najlepszych, indywidualnie negocjowanych warunkach w Citi Handlowy.
 • Rozwiązania i przywileje bankowości prywatnej uwzgledniające potrzeby rodzin Klientów, w tym rozszerzony pakiet Priority Pass, ubezpieczenie podróżne czy sukcesja majątku.
 • Starannie przygotowane oferty na usługi motoryzacyjne, podróże, sztukę i rozrywkę, sport i zdrowie oraz zniżki na zakupy w wiodących butikach i sklepach modowych.

Płać wygodnie na całym świecie z Kontem Osobistym


Skorzystaj teraz

Jak założyć konto w Citi Handlowy?

Pamiętaj, z oferty możesz skorzystać również w oddziale


Opłata za połączenie zgodna z cennikiem/taryfą operatora.

Miasto Adres Telefon
Warszawa Wołoska 12 (Mokotów) 691626230
Warszawa Al. Jerozolimskie 179 (Blue City) 603560031
Warszawa al. Jana Pawła II 82 (Arkadia) 605562013
Warszawa Senatorska 16 607670034
Kraków Podgórska 34 (Galeria Kazimierz) 693565607
Wrocław Legnicka 58 (Magnolia) 724204934
Poznań St.Matyi 2 (CH Avenida) 693891003
Gdynia Kazimierza Górskiego 2 (Riviera) 603889254
Katowice Chorzowska 107 (Silesia) 722220962

Pytania i odpowiedziWięcej pytań i odpowiedzi

Dokumenty do pobrania

Informacje dodatkowe

Ważne informacje​

Bank Handlowy w Warszawie S.A. Oferta „Wybieram Citigold Private Client. Konto z Lokatą 6,5% - edycja I” obowiązuje dla 300 pierwszych Klientów, którzy do 22 maja 2024 r. zawrą z Bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste typu Citigold Private Client i spełnią warunki opisane w Regulaminie Oferty. Oferta skierowana do Klientów, którzy najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia Konta, uzyskają na rachunkach oferowanych przez Bank saldo dzienne środków na poziomie co najmniej 4 200 000 PLN dla Konta Citigold Private Client. Regulamin Oferty oraz Tabela opłat i prowizji dostępne są na stronie Banku w zakładce Dokumenty. Oferta może powtarzać się w przyszłości. Citi Handlowy oraz znak graficzny Citi są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do podmiotów z grupy Citigroup Inc.

Bank Handlowy w Warszawie S.A. Oferta „Oszczędzaj z kontem Citigold do 6,8%” jest dostępna dla 300 pierwszych Klientów, którzy do 22 maja 2024 r. zawrą z Bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste typu Citigold i spełnią warunki opisane w Regulaminie Oferty. Oferta skierowana jest do nowych Klientów, którzy w miesiącach maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, na rachunkach oferowanych przez Bank utrzymają średniomiesięczne saldo środków w wysokości co najmniej 450 000 zł. Oferta nie jest dostępna dla osób, które po 31 grudzień 2021 r. posiadały w Banku konto osobiste lub oszczędnościowe. Szczegółowe warunki otrzymania nagród z pełną listą wyłączeń zawarte są w Regulaminie Oferty dostępnym na stronie Banku w zakładce dokumenty. Bank informuje, że oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości.

Bank Handlowy w Warszawie S.A. Oferta „Zyskuj i oszczędzaj z CitiKontem” obowiązuje do 09.05.2024 dla pierwszych 5000 Klientów. Aby otworzyć Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 7,1% w skali roku do 50 000 zł na 4 miesiące, należy zawrzeć z bankiem umowę produktów depozytowych, otworzyć na jej podstawie konto osobiste CitiKonto i spełnić warunki opisane w regulaminie oferty. Pełna lista wykluczeń wraz z regulaminem oferty oraz tabela opłat i prowizji znajdują się na stronie banku w zakładce Dokumenty. Bank informuje, że oferty na takich samych lub podobnych zasadach mogą się powtarzać w przyszłości. Citi Handlowy oraz znak graficzny Citi są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do podmiotów grupy Citigroup Inc.

Bank informuje, że oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości.

Szczegóły Ofert, w tym warunki otrzymania Nagrody, dostępne są w Regulaminie Oferty na stronie www.citihandlowy.pl. Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla Konta Osobistego CitiKonto, Citi Priority, Citigold i Citigold Private Client są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji na www.citihandlowy.pl. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Osoby o statusie bezrobotny zapraszamy do złożenia konta w jednym z naszych oddziałów.