Wirtualne Seminarium na temat:

W ramach współpracy Państwa Firmy z Bankiem Citi Handlowy zapraszamy pracowników
do wzięcia udziału w Wirtualnym Seminarium na temat:

Jak dbać o bezpieczeństwo w sieci?

Seminarium odbędzie się:

Czwartek
8 grudnia
godz. 20:15
Zapisz się

Zapisy na Seminarium są dostępne tylko do środy, 7 grudnia do godz. 16.00.

Udział w seminarium jest bezpłatny.

Podczas webinarium eksperci omówią dlaczego musimy być ostrożni w sieci:

  • Fałszywe inwestycje – pokażemy jak oszuści wyłudzają pieniądze pod pretekstem inwestycji w kryptowaluty lub programy prowadzone przez duże polskie firmy. Przedstawimy mechanizmy oszustw oraz powiemy jak nie paść ofiarą tych grup przestępczych.
  • Ataki na okazjonalnych sprzedawców - pokażemy jak oszuści wyłudzają dane kart płatniczych, wskażemy jak tę próbę kradzieży rozpoznać oraz jak na nią prawidłowo zareagować.
  • Niebezpieczne SMS-y – pokażemy jak wyglądają SMS-y używane przez przestępców, do kradzieży pieniędzy lub infekowania telefonów. Powiemy jak nie dać się zwieść i na co zwrócić uwagę, by odróżnić wiadomość prawdziwą od podrobionej.
  • Fałszywe połączenia – przedstawimy scenariusz oszustwa, w którym przestępca podszywa się pod prawdziwy numer telefonu instytucji finansowej i stara się nakłonić ofiary do oddania kontroli nad ich pieniędzmi. Pokażemy jak reagować na takie ataki.

Eksperci biorący udział w tym Webinarium:

W dniu 8 grudnia br. przed rozpoczęciem Wirtualnego Seminarium, otrzymasz e-mail z hasłem dostępu do transmisji live.
Do strony z transmisją przejdziesz klikając w link na górze tej strony.

Streaming odbędzie się na platformie YouTube. Podczas Seminarium będzie możliwość zadawania pytań.


Zgłoś swój udział:

Wybrane produkty

Poprzednie Webinaria

Jak zacząć inwestować? Co ma wpływ na inwestycje?
Tego dowiesz się z naszych dotychczasowych seminariów!

Ważne informacje

Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Oferta „Do 300 zł z CitiKontem” jest dostępna dla 3000 pierwszych Klientów, którzy do 30.11.2022 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste CitiKonto i spełnią warunki opisane w regulaminie oferty.

Z oferty wyłączone są m.in. osoby wnioskujące o nowe konto, które po 31.12.2020 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały samodzielnie lub jako współposiadacz konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy.

Nagroda 5 jest dostępna dla 1000 pierwszych Klientów, którzy spełnią warunki oferty. Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminie oferty.

Oferta „Do 300 zł z CitiKontem” nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi dotyczącymi Konta.

Prowadzenie konta oznacza prowadzenie rachunku płatniczego. Karta do konta oznacza obsługę karty debetowej. Wypłata z bankomatów oznacza wypłatę gotówki.

Przelew krajowy oznacza polecenie przelewu. Citibank Online oznacza usługę bankowości elektronicznej.

Oferta „ Jeszcze więcej na start – edycja IV” jest ważna do 30.11.2022r. lub do wyczerpania puli 5000 zawartych umów o kartę płatniczą - główną Kartę Kredytową Citibank Citi Simplicity, które zostaną zawarte w ramach Oferty na warunkach określonych niniejszym Regulaminem. Bank informuje, że oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości.

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 26,35% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 8000 zł , całkowita kwota do zapłaty 9059,9 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 20,5% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1059,90 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 915,90 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 754,99 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 08/09/2022 na reprezentatywnym przykładzie.

Oferta „Lokata na nowe środki w Citi Handlowy” dostępna jest wyłącznie w oddziałach stacjonarnych. Lista oddziałów dostępna jest na stronie banku.

Konta Osobiste Citigold i Citgold Private Client to rachunki płatnicze.

Oferta obowiązuje do 7.01.2023 r. i jest skierowana do Klientów, którzy na rachunkach oferowanych przez Bank utrzymują saldo dzienne środków na poziomie co najmniej 450 tys. zł. Szczegółowe warunki otrzymania nagród w ofercie specjalnej dla nowych Klientów zawarte są w Regulaminie oferty „Citigold 7.8” oraz w Tabeli Opłat i Prowizji dostępnych na stronie internetowej Banku. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Najwyższa ocena w ratingu bankowości prywatnej Forbes 2020 z dnia 27.02.2020 r. (źródło: www.forbes.pl). Najlepsza oferta bankowości prywatnej w Polsce w Private Banking and Wealth Management Survey 2020 z dnia 06.02.2020 r. (źródło: www.euromoney.com).

Usługa Executive Lounge jest dostępna na największych lotniskach w Polsce (w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu i Katowicach). Usługa jest dostępna z kartą Citigold Lounge Pass - jej posiadacz może w danym miesiącu skorzystać z 2 bezpłatnych wejść do saloniku (2 wejścia posiadacza karty lub jedno wejście posiadacza karty z jedną osobą towarzyszącą).

Kolejne wejścia oraz wejścia Klientów, których saldo jest niższe od wymaganego, są płatne zgodnie z aktualną Tabelą Opłat i Prowizji. Karta przysługuje Klientom, którzy posiadają konto Citigold lub Citigold Private Client, na którym jest utrzymywane średnio miesięczne saldo minimum 300 000 zł i Klientowi nie została wydana karta debetowa World Elite™ Debit Mastercard®.

Oferta „Pożyczka bez prowizji…i wszystko gra!” obowiązuje do 30.11.2022 r., może powtarzać się w przyszłości. 0 zł prowizji obowiązuje dla pożyczki gotówkowej z okresem kredytowania do 60 miesięcy.

Przyznanie oraz wysokość kredytu zależy od oceny zdolności kredytowej klienta.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 12,67%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 23 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 30 704,81 zł, oprocentowanie zmienne 11,99%, całkowity koszt pożyczki 7 704,81 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 7 704,81 zł, opłata miesięczna 0,00 zł), 59 miesięcznych równych rat w wysokości 512,00 zł oraz ostatnia rata wyrównująca 496,81 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 30 Września 2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Oferta Karty Kredytowej Citi Simplicity „Jeszcze więcej na start - edycja IV” dostępna jest dla nowych Klientów. Oferta ważna do 30.11.2022 lub wyczerpania puli 5000 umów i może się powtarzać. Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 26,35% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 8000 zł , całkowita kwota do zapłaty 9059,9 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 20,5% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1059,90 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 915,90 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 754,99 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 08/09/2022 na reprezentatywnym przykładzie.

Szczegółowe informacje na temat ofert, opłat i prowizji dla Konta Osobistego CitiKonto, Citi Priority, Citigold i Citigold Private Client, Linii kredytowej dla Klientów indywidualnych oraz Kart Kredytowych są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji na www.citihandlowy.pl.

Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Bank informuje, że oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości.

RRSO oznacza Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania.

Szczegółowe informacje na temat programu Mastercard® Bezcenne® Chwile dostępne są w Regulaminie Priceless Specials dostępnym na www.mastercard.pl/specials.

Mastercard jest zarejestrowanym znakiem towarowym, a Circles Design jest znakiem towarowym Mastercard International Incorporated. Polecony może otrzymać nagrody po spełnieniu warunków wybranej przez siebie oferty specjalnej z Kartą Kredytową Citi Handlowy.Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.
Oglądaj webinarium (live) już 8 grudnia 2022r. o 20:15
Oglądaj webinarium (live) już 8 grudnia 2022r. o 20:15