Wirtualne Seminarium, podczas którego

dr hab. Aleksandra Przegalińska-Skierkowska
omówi
Rozwój w dobie AI: Adaptacja i Innowacje.

Seminarium odbędzie się:

ŚRODA
18 września 2024 r.
godz. 19:15
Zapisz się

Zapisy na Seminarium są dostępne do wtorku, 17 września 2024 r.

Udział w seminarium jest bezpłatny.

Podczas webinarium eksperci omówią:

  • jak rozwój technologiczny i sztuczna inteligencja wpływają na współczesny świat biznesu i edukacji;
  • kluczowe strategie, które organizacje mogą przyjąć, aby skutecznie integrować AI w swojej działalności i zachować etyczne i społeczne aspekty tej rewolucji.

W webinarium biorący udział:

W środę, 18 września 2024 r, przed rozpoczęciem Wirtualnego Seminarium, otrzymasz e-mail z hasłem dostępu do transmisji live. Do strony z transmisją przejdziesz klikając w link na górze tej strony.

Transmisja wydarzenia odbędzie się na YouTube, na kanale Citi Handlowy. Podczas Seminarium będzie możliwość zadawania pytań.


Zgłoś swój udział:

Poprzednie Webinaria

Ważne informacje

Materiały prezentowane podczas Wirtualnego Seminarium są prezentowane jedynie w celach informacyjnych i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego ani zachęty do składania zleceń, dokonywania transakcji kupna lub sprzedaży produktów banku i papierów wartościowych lub innych instrumentów finansowych.

Prezentowane treści mają wyłącznie charakter informacyjny i prezentują opinie własne ekspertów biorących udział w Wirtualnych Seminariach i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Konto Osobiste Citigold i Citigold Private Client to rachunek płatniczy. Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla Kont Osobistych typu Citigold i Citigold Private Client są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji: Konta oraz Linia kredytowa dla Klientów indywidualnych na stronie Banku w zakładce dokumenty.

Bank informuje, że Wirtualne Seminaria o tej samej lub podobnej tematyce na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości.

Bank Handlowy w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Senatorska 16, 00-923 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KRS 000 0001538; NIP 526-030-02-91; wysokość kapitału zakładowego wynosi 522.638.400 złotych, kapitał został w pełni opłacony.

Znaki Citi oraz Citi Handlowy stanowią zarejestrowane znaki towarowe Citigroup Inc., używane na podstawie licencji. Spółce Citigroup Inc oraz jej spółkom zależnym przysługują również prawa do niektórych innych znaków towarowych tu użytych.Oglądaj webinarium (live) w środę, 18 września 2024 r. o 19:15
Oglądaj webinarium (live) w środę, 18 września 2024 r. o 19:15