Wirtualne Seminarium na temat:

Perspektywy ekonomiczne oraz rynkowe w dobie podwyżek stóp procentowych.

Seminarium odbędzie się:

Czwartek
30 czerwca
godz. 20:15
Zapisz się

Zapisy na Seminarium są dostępne tylko do środy, 29 czerwca do godz. 16.00.

Udział w seminarium jest bezpłatny.

Podczas Seminarium Eksperci z Citi Handlowy omówią:

  • perspektywy inflacji globalnie oraz w Polsce,
  • założenia polityki monetarnej Banków Centralnych,
  • główne czynniki globalnego wzrostu gospodarczego,
  • sytuacja rynkowa w dobie restrykcyjnej polityki Banków Centralnych, perspektywy rynku akcyjnego, obligacji oraz surowców.

Eksperci biorący udział w tym Webinarium:

W dniu 29 czerwca br. przed rozpoczęciem Wirtualnego Seminarium, otrzymasz e-mail z hasłem dostępu do transmisji live.
Do strony z transmisją przejdziesz klikając w link na dole tej strony.

Streaming odbędzie się na platformie YouTube. Podczas Seminarium będzie możliwość zadawania pytań.

Dla uczestników webinarium przygotowaliśmy
specjalną ofertę dostępną jedynie w trakcie transmisji.


Zgłoś swój udział:

Wybrane produkty

Poprzednie webinaria

Jak zacząć inwestować? Co ma wpływ na inwestycje?
Tego dowiesz się z naszych dotychczasowych seminariów!

Ważne informacje

Oferta „Nawet 270 zł z CitiKontem edycja IV” jest dostępna dla 3000 pierwszych Klientów, którzy do 30.06.2022 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste CitiKonto i spełnią warunki opisane w regulaminie oferty. Z oferty wyłączone są m.in. osoby wnioskujące o nowe konto, które po 01.09.2020 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały samodzielnie lub jako współposiadacz konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy. Nagroda 5 jest dostępna dla 1000 pierwszych Klientów, którzy spełnią warunki oferty. Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminie oferty. Oferta „Nawet 270 zł z CitiKontem edycja IV” nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi dotyczącymi Konta. Prowadzenie konta oznacza prowadzenie rachunku płatniczego. Karta do konta oznacza obsługę karty debetowej. Wypłata z bankomatów oznacza wypłatę gotówki. Przelew krajowy oznacza polecenie przelewu. Citibank Online oznacza usługę bankowości elektronicznej.

Oferta „Citigold – świat stabilnych finansów” jest dostępna dla 300 pierwszych Klientów, którzy do 4 sierpnia 2022 r. zawrą z Bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste typu Citigold lub Citigold Private Client i spełnią warunki opisane w Regulaminie Oferty m.in. utrzymają na rachunkach oferowanych przez Bank saldo dzienne środków na poziomie co najmniej 450 000 PLN dla Konta Citigold lub 4 200 000 PLN dla Konta Citigold Private Client.

Regulamin Oferty dostępny jest na stronie internetowej Banku www.citibankonline.pl/dokumenty/.

Oferta nie jest dostępna dla osób, które po 1 stycznia 2020 r. posiadały w Banku konto osobiste lub oszczędnościowe.

Oferta promocyjna jest dostępna w kanale online dla osób otwierających konto poprzez weryfikację biometryczną, w przypadku wyboru kuriera - oferta promocyjna nie obowiązuje.

Bank informuje, że oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości.

Szczegóły Ofert, w tym warunki otrzymania Nagrody, dostępne są w Regulaminie Oferty na naszej stronie internetowej.

Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla Konta Osobistego CitiKonto, Citi Priority, Citigold i Citigold Private Client są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji na naszej stronie internetowej. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Oferta promocyjna jest dostępna w kanale online dla osób otwierających konto poprzez weryfikację biometryczna, w przypadku wyboru kuriera - oferta promocyjna nie obowiązuje.

Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.
Oglądaj webinarium (live) już 30 czerwca o 20:15
Oglądaj webinarium (live) już 30 czerwca o 20:15