Dodaj swoją kartę do Apple Pay.

Wygodne płatności w zasięgu ręki.

Twoja karta została usunięta z Apple Pay – dodaj ją ponownie i potwierdź w Citibank Online w ciągu 3 dni. Zobacz jak poniżej.

Pamiętaj, możesz dodać swoją kartę do Apple Pay z poziomu Citi Mobile. (Ustawienia > Zarządzanie kartami)

Dodaj swoją kartę do Apple Pay. To proste.

 • 1. Otwórz aplikację Wallet na Twoim urządzeniu i kliknij + w prawym górnym rogu.

 • 2. Zrób zdjęcie swojej karty Citibank Mastercard lub przepisz jej dane.

 • 3. Potwierdź dodanie karty kodem autoryzacyjnym, który otrzymasz w wiadomości SMS.

 • 4a. Zaloguj się do Citibank Online, w sekcji Najbliższe Zdarzenia (lewy dolny róg po zalogowaniu) wybierz kartę i potwierdź jej dodanie do Portfela Apple Pay.

 • 4b. Zaloguj się do Citi Mobile, w sekcji na ekranie głównym wybierz kartę i potwierdź jej dodanie do Portfela Apple Pay.

Dlaczego warto ?

Płacisz jak chcesz – swoim ulubionym urządzeniem, które masz zawsze przy sobie np. iPhone lub Apple Watch.

Potwierdź dodanie karty kodem autoryzacyjnym, który otrzymasz w wiadomości SMS, a następnie zatwierdź to w Citibank Online.

Płacisz bezpiecznie – uwierzytelniasz transakcję za pomocą Touch ID lub Face ID.

Z Apple Pay płacisz szybko i bezpiecznie.

Apple Pay to łatwy i bezpieczny sposób płacenia w sklepach, apkach i internecie za pomocą iPhone’a, Apple Watch, iPada i Maca.
Możesz błyskawicznie zapłacić za pomocą urządzeń, których używasz na co dzień. Apple Pay nie wymaga od Ciebie zakładania dodatkowych kont ani wypełniania długich formularzy.

Płacenie w apkach i Internecie

aby za pomocą iPhone’a lub iPada zapłacić w aplikacji lub na stronie internetowej, wybierz Apple Pay na etapie finalizowania transakcji i dokonaj płatności, korzystając z Face ID lub Touch ID.

Płatności w sklepach

aby zapłacić przy użyciu Face ID, kliknij dwukrotnie boczny przycisk, spójrz na ekran, a następnie zbliż iPhone’a do terminala płatniczego. Jeśli chcesz zapłacić przy użyciu Touch ID, zbliż iPhone’a do terminala, trzymając palec na czujniku Touch ID. Płacąc zegarkiem Apple Watch, kliknij dwukrotnie boczny przycisk i zbliż Apple Watch do terminala.

Karta Citibank z Apple Pay. Ochrona Twojej prywatności

Podczas zakupów, Apple Pay wykorzystuje numer przypisany konkretnemu urządzeniu i unikalny kod transakcji. Pełny numer karty nigdy nie jest przechowywany w urządzeniu ani na serwerach Apple i nie może być udostępniany sprzedawcom. Apple Pay nie zachowuje danych o transakcjach, które dałoby się powiązać z Twoją tożsamością, zatem wszystkich zakupów dokonujesz całkowicie anonimowo.


Gdzie można płacić?

Apple Pay działa wszędzie tam, gdzie widnieją poniższe symbolePytania i odpowiedzi

Informacje dodatkowe

 • Informacje dodatkowe

  Lista urządzeń zgodnych z Apple Pay jest dostępna na stronie: support.apple.com/pl-pl/HT208531.

  Pamiętaj, że w przypadku, kiedy twoja karta dodana do Apple Pay zostanie zastrzeżona – aby nadal korzystać z Apple Pay musisz dodać jeszcze raz nową kartę do aplikacji Wallet.

  Zgodnie z Wykazem Usług reprezentatywnych Citibank Online oznacza usługę bankowości elektronicznej.

  Bank Handlowy w Warszawie S.A. Przyznanie Karty Kredytowej zależy od zdolności kredytowej klienta. Regulamin Kart Kredytowych oraz Tabela Opłat i Prowizji znajdują się na stronie Banku w zakładce dokumenty. RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Citi Handlowy oraz znak graficzny Citi są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do podmiotów grupy Citigroup Inc.

 • Przykład Reprezentatywny

Dokumenty do pobrania