Lokata na nowe środki

Sprawdź możliwe warianty lokat promocyjnych na nowe środki.

Poznaj ofertę

Oferta dostępna w okresie od 13.10.2023 r. do 14.11.2023 r.

Program Poleceń

Więcej dobrego w zasięgu ręki! Polecaj konto osobiste Citigold lub Citigold Private Client znajomym i odbierz nagrodę za skuteczne polecenie!

Sprawdź

Oferta „Polecam Citigold Private Client. Edycja I” („Oferta”) dostępna jest do 05.01.2024 r. albo do wyczerpania puli 50 rekomendacji zawarcia umowy o Konto Osobiste, za pośrednictwem których doszło do Otwarcia Konta Osobistego typu Citigold Private Client. Regulamin Oferty oraz Tabela opłat i prowizji dostępne są na stronie Banku w sekcji Dokumenty. Oferta może powtarzać się w przyszłości. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

KONTO OSOBISTE CITIGOLD

Zyskaj z lokatą 7% w skali roku do 200 tys. zł z kontem Citigold w ramach Oferty Powitalnej.

Sprawdź

Bank Handlowy w Warszawie S.A. Oferta "30 lat bankowości prywatnej w Polsce. Lokata 7" dla 500 nowych Klientów, ważna do 14.12.2023 r. Regulamin Oferty oraz Tabela opłat i prowizji dostępne są na stronie Banku w sekcji Dokumenty. Oferta może powtarzać się w przyszłości. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Citi Handlowy oraz znak graficzny Citi są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do podmiotów z grupy Citigroup Inc.

DOSTAWY Z RESTAURACJI

Odbierz 10% rabatu lub niespodziankę płacąc kartą Citi.
Zamawiaj ulubione dania z bezpieczną dostawą do domu.

Sprawdź

Załóż konto osobiste przez selfie nawet w 10 minut!