polecenie konta

Więcej dobrego w zasięgu ręki!

Polecaj konto osobiste znajomym i odbierz nagrodę! Od 50 zł do 6 000 zł za skuteczne polecenie.Polecaj konto już dziś

Wpisz swoje dane, aby wygenerować swój unikalny link polecający.

Wpisz numer telefonu, który jest zarejestrowany w systemie Banku

Dziękujemy!​

Twój indywidualny link to:​

Prześlij go do swojego znajomego.

Sięgnij po nagrodę - to proste!​

To tylko 3 kroki, aby zyskać od 50 zł do 6000 zł.

 • 1
  krok

  Wypełnij formularz polecenia, a wygenerowany link przekaż znajomemu.

 • 2
  krok

  Nasz Doradca oddzwoni do Twojego znajomego i pomoże w otwarciu konta.

 • 3
  krok

  Twój znajomy spełnił warunki? Teraz oboje otrzymacie nagrody!

Zobacz, ile możecie zyskać
– Ty i Twój znajomy! ​

Konto możesz polecić nawet 10 osobom!

Nagroda dla Ciebie
za polecenie konta
50 zł 1000 zł 6000 zł
Nagroda dla Twojego znajomego​
za skorzystanie z polecenia
50 zł 500 zł 2000 zł
Nagroda dla Twojego znajomego​
za otwarcie konta
200 zł 3000 zł 12000 zł
Ważne informacje​

Oferta „Polecam konto Citi – edycja III” trwa do 28 lutego 2022 r. lub do wyczerpania puli 100 rekomendacji zawarcia umowy o Konto Osobiste, za pośrednictwem których doszło do Otwarcia Konta Osobistego typu Citigold lub Citigold Private Client lub do wyczerpania puli 900 rekomendacji zawarcia umowy o Konto Osobiste, za pośrednictwem których doszło do Otwarcia Konta Osobistego typu CitiKonto.

Zgodnie z Regulaminem Oferty Specjalnej „Polecam Konto Citi - edycja III” Klient Polecający otrzyma Nagrodę, jeżeli w Okresie Obowiązywania Oferty przystąpi do Oferty, przekaże Poleconemu unikalny adres URL Oferty, tzn. link wygenerowany przez Polecającego na tej stronie lub w aplikacji Citi Mobile oraz spełnione przez Poleconego zostaną wszystkie warunki oferty niezbędne do uzyskania przez Poleconego Nagrody powitalnej.

Z Oferty wyłączeni są m.in. Poleceni, którzy po dniu 1 stycznia 2019 r. byli Posiadaczami/Współposiadaczami do Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego w Banku. Pełna lista wykluczeń znajduje się w Regulaminie Oferty.

Nagroda pieniężna w wysokości do 200 złotych stanowi nagrodę w ofercie „Nawet 200zł z CitiKontem edycja III”. Oferta jest dostępna dla 3000 pierwszych Klientów, którzy do 28 lutego 2022 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste typu CitiKonto i spełnią warunki opisane w Regulaminie oferty. Z oferty wyłączone są m.in. osoby wnioskujące o nowe konto, które po 01.01.2020 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały samodzielnie lub jako współposiadacz konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy. Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminie oferty.

Nagroda pieniężna w wysokości do 3000 złotych przy otwarciu konta Citigold lub do 12 000 złotych przy otwarciu konta Citigold Private Client złotych stanowi nagrodę w ofercie „Pierwsza bankowość prywatna w Polsce. Edycja Zima 2022”. Oferta jest dostępna dla 200 pierwszych Klientów, którzy do 31 marca 2022 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste typu Citigold lub Citigold Private Client i spełnią warunki opisane w Regulaminie oferty.

Konto osobiste CitiKonto, Citigold i Citigold Private Client to rachunek płatniczy.

Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla Konta Osobistego typu Citigold są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji: Konta oraz Linia kredytowa dla Klientów indywidualnych na www.citihandlowy.pl.

Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Dokumenty do pobrania
Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.