Otwórz konto Citi Priority
ikony

Konto Internetowe Citi Priority

Sprawdź, jak zyskać nawet 4% na wymianie walut z nowym Kontem Internetowym Citi Priority za 0 zł!

Zobacz, czy Twój bank oferuje Ci tyle za 0 zł.

Sprawdź


Oferta jest ważna do 31.12.2018 r. oraz przeznaczona dla nowych Klientów banku.

Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z oferty
„Konto internetowe Citi Priority z premią walutową i zwrotem 150 zł za zakupy”

Przystąp do oferty, korzystaj z rachunku płatniczego online i ciesz się codzienną bankowością za 0 zł:
Wymiana walut

0 zł za wymianę walut – zwrócimy Ci do 4% prowizji za przewalutowanie zleceń przelewu (suma transakcji max. 20 000 zł miesięcznie)

Prowadzenie rachunku

0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego Konto Internetowe Citi Priority

Karta debetowa

0 zł za opłatę miesięczną za obsługę karty debetowej

Wypłaty gotówki

0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą

Zlecenia przelewu

0 zł za zlecenia przelewu w PLN w usłudze bankowości elektronicznej Citibank Online

Szybkie przelewy

0 zł za 3 pierwsze polecenia przelewu Express Elixir w miesiącu
Dodatkowo możesz zyskać do 150 zł nagrody za wpływ wynagrodzenia i wykonywanie transakcji kartą do konta!

Jak zyskać zwrot do 4% prowizji pobranej za przewalutowanie poleceń przelewu?

  1. Otwórz rachunek płatniczy Konto Internetowe Citi Priority w ramach oferty „Konto internetowe Citi Priority z premią walutową i zwrotem 150 zł za zakupy” i spełnij warunki opisane w regulaminie oraz poniżej.
  2. Złóż przynajmniej jedno zlecenie płatnicze w formie przelewu z rachunku w innej walucie niż waluta rachunku.
  3. Przez 12 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otwarto rachunek płatniczy, możesz otrzymać premię w wysokości odpowiadającej marży pobranej przez Bank przy przewalutowaniu w wysokości 0,8% dla franków szwajcarskich (CHF) w dniach roboczych albo 3% w dniach weekendowych i świątecznych lub 4% wartości transakcji wymiany walut dla pozostałych walut.
  4. Maksymalna miesięczna kwota poleceń przelewu od których zostanie naliczona premia to 20 000 zł.
  5. Premia za dany miesiąc kalendarzowy będzie przekazana w PLN na rachunek płatniczy Konto Internetowe Citi Priority, nie później niż do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym dokonano transakcji.

Jak otrzymać nagrodę 150 zł? Zobacz jakie to proste!1

Wypełnij formularz dostępny na tej stronie i poczekaj na telefon od naszego doradcy.

2

Przystąp do oferty i otwórz w jej ramach rachunek płatniczy Konto Internetowe Citi Priority.

3

Przez 5 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym otwarto rachunek płatniczy, otrzymaj wpłatę z tytułu wynagrodzenia min. 2 000 zł

4

Przez 5 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym otwarto rachunek płatniczy, dokonaj miesięcznie min. 1 transakcję bezgotówkową kartą do konta.

5

Premie będą wypłacane na konto do końca kolejnego miesiąca po każdym miesiącu, w którym zostały spełnione warunki oferty.

WAŻNE INFORMACJE

Konto Internetowe Citi Priority to rachunek płatniczy. Oferta „Konto internetowe Citi Priority z premią walutową i zwrotem 150 zł za zakupy” jest ważna do 31 grudnia 2018 r. Bank informuje, że oferta może zostać przedłużona a oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości. Z Oferty wyłączone sa m. in. osoby, które po 1 stycznia 2017 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały w Banku Konto Osobiste lub Rachunek Oszczędnościowy oraz osoby, będące w Banku Współwłaścicielami/Pełnomocnikami do konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego. Pełna lista włączeń jest dostępna w Regulaminie Oferty. Szczegóły oferty dostępne są w regulaminie w oddziałach Banku i na stronie www.citihandlowy.pl. Przyznanie oraz wysokość Linii Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez Bank Handlowy w Warszawie S.A. Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla Konta Internetowego Citi Priority są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji: Konta oraz Linia kredytowa dla Klientów indywidualnych na www.citihandlowy.pl. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.


Dokumenty

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.